Gelişme & Üretim

Gerek ülke içinde gerek sayısız ülkede, toprak analizi, çoğrafi konuma göre iklimlendirme sistemlerini, tamamını kendi üretim tesislerinde tasarlayıp hayat verdiği ürünler ile dünya pazarına sunmayı başarmıştır.

Karaca Sera Sulama ve Otomasyon Sistemleri, büyüyen ve her geçen gün daha da kendisini geliştiren dinamik yapısı ile konusunda tam uzaman kadrosu ile yılların birikim ve tecrübesiyle hizmet vermege devam etmektedir.

Sera Kurulumunda gereken tüm aksamları kendi bünyemizde üretiyoruz. Son teknolojik makine parkurumuz ile sürekli modernize olarak işinize hız katacak tüm materyalleri bir bütün haline getiriyoruz. Tasarımlarının tamamı kendimize ait olan sistemlerin yazılımlarını da kendi bünyemizde hazırlayıp nihai kullanıcılarımıza paket halinde sunuyoruz. Üretimimizin her anının içinde olduğumuz için oluşabileçek tüm sorunlarda derhal müdahale etme olanağıda elbette bünyemizde bulunmakta. Karaca Tarım farkıyla kesintisiz üretimin keyfini ve ekonomisini yaşayacaksınız.

Gücünü; Geçmişten bugüne, müşteri memnuniyetini hedefleyen standart üstü ürün kalitesine, sürekliliği sağlanmış üretim ve proses kalitesine, kurumsal kimliğinin her süreçte ön planda yer almasına, müşteri odaklı çalışma sistemi ile sektörde ticari kayğıları ön planda olup satış odaklı olmak yerine her müşterisinin çözüm ortağı olmak arzusuna, vizyonunu sürekli yenileyerek değişen şartlara hızlı ayak uydurabilip modernize olmayı başarabilmege, üretim ve pazarlama tekniklerini uluslar arası standarda taşıyabilmeye borçludur.

Hedef; Daima ileri diyen iş aşkı ile dünyada Sera Kurulum ve Otomasyonu ile ilgili hizmet verilmeyen en küçük bir ülkenin dahi kalmamasıdır.